Muzyka

Nowy teledysk Nocnych Kochanków

5 lutego miała miejsce premiera klipu do utworu „Piątunio” zespołu Nocny Kochanek. Teledysk został nakręcony na planie zdjęciowym komediowego serialu internetowego „KORPO”. Oprócz samego zespołu w klipie wystąpił Łukasz "Kierownik" Skalik – aktor i producent internetowych seriali. Realizacją zdjęć zajął się Łukasz Jedynasty.

 

Jak mówi wokalista grupy – Krzysztof Sokołowski: „Przecież każdy z nas czeka na piątunio! Jest to dzień, w którym otwierają się przed nami nie tylko drzwi wyjściowe z roboty, ale drzwi do nowego, lepszego jutra… i pojutrza. „Piątunio” to przedsmak trasy koncertowej Hewi Metal Pany 2016 rozpoczynającej się 26 lutego, podczas której działanie piątunia na pewno będzie odczuwalne co najmniej podwójnie”.

 

Jest to już czwarty klip Nocnych Kochanków promujący ich album zatytułowany „Hewi Metal”, który został wydany przez Hand2Band w listopadzie 2015 roku.

Płyta „Hewi Metal” to dziesięć heavy metalowych kompozycji ubarwionych humorystycznymi tekstami. Album można dostać w dobrych sklepach muzycznych oraz na stronie www.nocnykochanek.pl

 

 

KORPO to paradokumentalny serial komediowy, przedstawiający losy pracowników firmy „Korpopol” (sp.zło.o.). Cały serial do obejrzenia pod adresem http://youtube.com/KORPO

 

Linki:

https://www.facebook.com/nocnykochanek

https://www.facebook.com/KorpoTV

https://www.facebook.com/hand2band

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 lutego 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca