Muzyka

Hollow Quartet – nowy teledysk! Debiut jeszcze w marcu.

Do sieci trafił teledysk do utworu „Monkey” warszawskiego kwintetu Hollow Quartet. Singiel jest zapowiedzią debiutanckiego krążka, który zostanie wydany 21 marca br. nakładem wytwórni JP Artist.

 

Kwintet, który zwie się kwartetem do tego „pustym” (ang. hollow), może budzić problemy natury semantycznej. Tak jak ich muzyka, którą ciężko zamknąć w jednej szufladce z napisem folk zmieszany z rockiem.  W muzyce Hollow Quartet obok tych gatunków, które niewątpliwie przeważają w ich kompozycjach, pojawia się romans z funkiem, popem, czy bluesem, tworząc idealną całość, którą ciężko jest porównać do innych artystów.

 

Debiutancki album „Chodź ze mną!” to dziewięć autorskich kompozycji w języku polskim oraz angielskim. Teksty traktujące o bliskich relacjach z naturą, z nutką dziecięcej naiwności, okraszone przyjemnymi dźwiękami mandoliny, klasyczną barwą kontrabasu i soulowym, kobiecym wokalem. Ten krążek, to zupełnie świeże podejście do muzyki rozrywkowej, które wyróżnia się ciekawą formą utworów, charakterystycznym, ciepłym klimatem brzmienia oraz tekstami, które zmuszają do refleksji.

 

Płytę można już zamawiać na oficjalnej stronie zespołu: www.hollowquartet.net

 

TRACKLISTA:

1. Beztroska Rybka

2. Monkey

3. Where will I find you

4. Weary feet

5. Frome time to time

6. Na raz

7. Time Worm

8. Weak

9. Flamaster

 

Video:

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 marca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca