Muzyka

Eris is my homegirl - nowy singiel w sieci!

Lubelski kwartet Eris Is My Homegirl właśnie udostępnił w sieci nowy utwór pt. „Heroes”. Utwór jest zapowiedzią debiutanckiej płyty, która ma się ukazać wiosną tego roku.

 

"Sukces który niewątpliwie odnieśliśmy w 2011 roku, był dla nas przyjemną niespodzianką. Wraz z wysokim miejscem, jakie zajęliśmy w Must Be The Music pojawiło się wiele pozytywnych, jak również negatywnych komentarzy na nasz temat. Byliśmy młodym zespołem, który dopiero wchodził na scenę, formował się, szukał swojego kierunku w muzyce. Miałem wtedy zaledwie 17 lat. Część ludzi wtedy nas zaszufladkowała i próbuje robić to do dziś.” – mówi wokalista zespołu Ernest Kozłowski – „Utwór Heroes odwołuje się do postaw takich jak bycie konsekwentnym i stanowczym w działaniu. Jeżeli potrafisz wsłuchać się w to, co podpowiada Ci intuicja, dążysz do swoich marzeń pomimo przeszkód które pojawiają się na drodze do celu, zdobędziesz to, czego pragniesz. Jest to także poniekąd odniesienie do naszego zespołu, do całej fali hejtów, które na nas spadały przez ostatnie lata. Pomimo tej całej nienawiści, która uderzała i nadal uderza w nasz zespół – ciągle idziemy do przodu, nie robiąc z siebie ofiar losu."

 

Krążek Eris Is My Homegirl to chyba jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów w historii polskiej muzyki. Grupa z Lublina kazała na siebie czekać aż 5 lat, przesuwając terminy wydania albumu wielokrotnie. 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 marca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca