Muzyka

Kali

22 kwietnia 2016
Klub Rotunda
ul. Oleandry 2, Kraków
Start: 20.00

Zgodnie z obietnicą przekazaną podczas specjalnego występu z Sinfoniettą Cracovia w ICE Kraków, Kali powraca do Krakowa na swój pierwszy pełny występ od czasu rozpoczęcia solowej kariery.
Urodzony i wychowany w Krakowie Kali wiąże z tym miastem największy sentyment. Wydana przez Zooteka Records w 2002 roku płyta FIRMA "Z Dedykacją Dla Ulicy" była początkiem drogi do miejsca, gdzie artysta jest w tej chwii. Setki milionów wyświetleń i dziesiątki tysięcy sprzedanych płyt stawiają Kaliego w ścisłym rankingu najpopularniejszych artystów hip-hopowych w kraju.
Jeden z ostatnich teledysków "Braci Się Nie Traci", który nagrał z Popkiem osiągnął w ciągu jednego dnia, aż milion wyświetleń !!!

W grudniu podczas organizowanych przez Zootekę Mistrzostw Świata Dj'ów IDA Kali miał okazje wystąpić w Krakowie po raz pierwszy od ponad 5 lat. Niespełna dwudziestominutowy występ z jedną najlepszych na świecie orkiestr smyczkowych był tylko zapowiedzią pełnego koncertu jaki zaplanowaliśmy dla Was w kwietniu w klubie Rotunda.
22 kwietnia Kali powróci do Rotundy, gdzie wszystko się zaczeło. To tutaj jesienią 2001 roku Firma wystąpiła po raz pierwszy z numerem z płyty KRK RAP ATAK.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 23 marca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca