Muzyka

PIERWSZA POZNAŃSKA NIESYMFONICZNA ORKIESTRA UKULELE zagra we Wrocławiu!

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele przyłącza się do przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa i zaprasza na swój pierwszy koncert we Wrocławiu!

Miłośników małej hawajskiej gitarki, jak również miłośników starego dobrego rocka,  zapraszamy 19 kwietnia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na kolejne Rekordowe Jam Session - Gitarowe Przeboje Wszech Czasów, tym razem z ukulele w roli głównej!

 

Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.

Repertuar PPNOU to niezwykła „szafa grająca”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy  aranżują prawdziwe „perełki” światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Każde Show to prawdziwa interakcja z publicznością. Niezależnie od tego czy jest to sala kinowa czy klub muzyczny, widownia zawsze podrywa się z miejsc i żywiołowo uczestniczy w wykonywaniu utworu. Niespodzianki muzyczne, w których to słuchacze po chwili rozpoznają przearanżowany przebój AC/DC „Highway to hell” lub „Billie Jean” Michaela Jacksona stanowią o unikatowym charakterze PPNOU.

Robiąca duży hałas czwórka gości z Poznania (a nie piątka z Liverpoolu) z malutkimi instrumentami  sprawi,  że pogubisz kapcie w pląsach. Na ich koncertach zawsze należy spodziewać się niespodziewanego! Łamią konwenanse i kobiece serca.

Nazwy zespołu nie będziesz w stanie zapamiętać, ale ich koncertu nie zapomnisz nigdy!

 

W drugiej części wieczoru zapraszamy na tradycyjne już Rekordowe Jam Session prowadzone przez zespół HooDoo Band, na którym wspólnie z muzykami PPNOU zagramy Gitarowe Przeboje Wszech Czasów.

Zapraszamy szczególnie osoby grające na ukulele, ale inne instrumenty strunowe też będą mile widziane!

Będzie to próba generalna przed 1-majowym Gitarowym Rekordem Guinnessa, gdzie stworzymy specjalną sekcję ukulele dyrygowaną przez PPNOU!

https://www.youtube.com/watch?v=n8M32pwSo8k

 

 

19.04.16 godz.19.30 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

Gitarowy Rekord Guinnessa 2016

PIERWSZA POZNAŃSKA NIESYMFONICZNA ORKIESTRA UKULELE

REKORDOWE JAM SESSION - GITAROWE PRZEBOJE WSZECH CZASÓW

bilety: 5 zł - przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 10 zł - w punktach sprzedaży i przed koncertem

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl

 

rezerwacje: bilety@o2.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca