Muzyka

Córka Michaela Jacksona spotyka się z rasistą

Poruszenie w rodzinie Jacksonów. Mające związek z chłopakiem, z którym spotyka się Paris Jackson, córka Michaela Jacksona. Familia Króla Popu podejrzewa, że jest on rasistą.

Licząca sobie 18 lat Paris daje rodzinie sporo powodów do niepokoju. Ma za sobą próbę samobójczą, a także nadużywanie alkoholu. Z tego drugiego powodu zaczęła uczęszczać na spotkania Anonimowych Alkoholików i właśnie tam poznała 26-letniego Michaela Snoddy'ego, 26-letniego perkusistę zespołu Street Drum Corps.

To właśnie z jego powodu rodzina martwi się o Paris. Mężczyzna opublikował bowiem w sieci zdjęcie, na którym demonstruje tatuaż poświęcony zespołowi Pantera, na którym widać flagę Konfederatów, czyli zwolenników Południa w wojnie domowej z XIX wieku, którzy opowiadali się za utrzymaniem niewolnictwa Murzynów. Zdjęcie obrazka na skórze można zobaczyć tutaj.

Snoddy był też widziany na imprezie Dimebash, dedykowanej Dimebagowi Darrellowi, tragicznie zmarłemu gitarzyście Pantery, na której Phil Anselmo, wokalista grupy, wykonał nazistowski salut i wypowiedział słowa "white power", co ściągnęło na niego gromy.

Michael Snoddy broni się, mówiąc: "Nie chodziłbym z czarną dziewczyną, gdybym był rasistą". Rodzina Jacksonów wciąż się jednak martwi o Paris Jackson.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 8 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca