Muzyka

Dwa pełne albumy na DVD Overkill

Legenda thrash metalu, amerykańska grupa Overkill, zagrała 16 kwietnia 2016 roku szczególny koncert w Niemczech. Wykonała w jego trakcie dwa pełne albumy ze swej dyskografii. Wydarzenie zarejestrowały kamery.
W Dzień sklepu płytowego Overkill pojawił się w hali Turbinenhalle 2 w niemieckim Oberhausen i zagrał koncert, w którego trakcie odegrane zostały w całości albumy "Feel The Fire" i "Horrorscope". Akurat te dwa, ponieważ nie tak dawno wypadały lub wypadną okrągłe rocznice ich premier, odpowiednio, 30. i 25.

Stałego perkusistę Overkill, Rona Lipnickiego, zastąpił w Niemczech Eddy Garcia (znany z Pissing Razors). Ron musiał pozostać w USA z powodu ważnych spraw rodzinnych.

Koncert został profesjonalnie zarejestrowany i ukaże się na CD oraz jako DVD. Nakręcony przez fana klip z Oberhausen można zobaczyć tutaj.

Przypomnijmy, że jesienią 2016 roku Overkill powróci do Polski i zagra 15 listopada w warszawskiej Progresji i 16 listopada w krakowskim Kwadracie. Zespół pracuje nad nową płytą, następczynią "White Devil Armory" z 2014 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 19 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca