Muzyka

Ahzee & Faydee - Burn It Down!

CAMEY RECORDS przedstawia najnowszy singiel AHZEE & FAYDEE - Burn It Down (muz. Ishmael Azeez; sł. Ishmael Azeez, Fady Fatrouni).

 

AHZEE – Dj i producent muzyczny, urodzony w Stanach Zjednoczonych, ale jego kariera rozpoczęła się i rozwija, przede wszystkim w Europie. Na początku, zajmował się muzyką w garażu rodziców. Jednak z każdym dniem, codzienne zabijanie czasu przerodziło się w wielkie hobby, aż w końcu muzyka wypełniła mu każdy dzień i po prostu stała się jego życiową pasją. Od samego początku nie bawiło go naśladowanie innych. W głębi duszy czuł, że chce być niepowtarzalny, inny. Dlatego dużo czasu poświęcił na znajdowanie własnego stylu i własnych brzmień. 

 

Droga, którą obrał, jest znacznie trudniejsza, jednak pogodził się z tym i każdego dnia oddawał się ze zdwojona siłą swojej pasji. Również zrozumiał, że musi być ciągle blisko fanów muzyki, co osiągał dzięki wielu setom prezentowanym początkowo na rodzinnym rynku w Nowym Jorku, a później w Europie. Trwało to kilka lat, aż przyszły pierwsze sukcesy. W 2014 roku podpisał umowę z firmą BIP RECORDS, dzięki której jego pierwsze oficjalne single, od razu zagościły w top 10 najważniejszych list przebojów we Francji, Belgii i Holandii. Mowa tutaj o „Born again” i „Drums” w duecie z dj DiMaro. Dzięki temu pierwszemu został także nominowany do „Best Club Hit of the Year" podczas NRJ DJ Awards, organizowanych przez MICS - Monaco International Clubbing Show. „Drums” z kolei został wydany w USA i Kanadzie, przez największą firmę niezależną świata ULTRA RECORDS. Po tak spektakularnym początku, nie spoczął na laurach i udowodnił, że ma talent dzięki utworom „King” i „Make a wish”. One także dotarły do top 10 we Francji, Belgii i Holandii. Pod koniec 2015 roku postanowił delikatnie skomercjalizować swoją twórczość.

 

W tym celu zaprosił do współpracy wschodzącą gwiazdę sceny pop z Australii, która jest również bardzo popularna w Polsce dzięki utworom „Can’t let go” oraz „I need Your love”, wyprodukowanego razem z takimi gwiazdami światowego formatu jak SHAGGY czy RED ONE (oficjalny producent największych hitów LADY GAGI). Oczywiście chodzi o FAYDEE, który ma niespotykaną zdolność pisania łatwo przyswajalnych tekstów inspirowanych otaczających nas codziennością.

 

Po kilku dniach wspólnej pracy w studiu, powstał utwór „Burn It Down”, który zarówno zawiera najlepsze rzeczy z twórczości klubowejAHZEE jak i też łatwo wpadającą w ucho melodię w zwrotkach i w refrenie. To wszystko opięte jest przepiękną klamrą wygraną na saksofonie. Czy takie rozwiązanie okaże się hitem??

 

Faydee & Ahzee - Burn It Down:

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 maja 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca