Muzyka

Bardzo mocny Running Wild w sierpniu

Pod koniec sierpnia ukaże się nowy album legendy niemieckiego heavy metalu, grupy Running Wild. Płyta będzie nosić tytuł "Rapid Foray", a lider zespołu, Rolf Kasparek, zapowiada, że będzie to mocny i zróżnicowany materiał.
Data premiery następcy wydanego w 2013 roku albumu "Resilient", to 26 sierpnia 2016 roku. Zwłoka wydawnicza była spowodowana między innymi kłopotami zdrowotnymi Rolfa. - Ze względu na kłopoty z ramieniem, byłem unieruchomiony przez ponad 12 miesięcy, od wiosny 2014 roku, a to opóźniało prace nad nowym materiałem. Potem musiałem się przygotować na nasz koncert na Wacken. Teraz z przyjemnością mogę zapowiedzieć nowe bardzo mocne wydawnictwo, dla wszystkich fanów Running Wild - wyjaśnia muzyk.

"Rapid Foray" to 11 utworów, które wyprodukowali Rolf Kasparek i Niki Nowy, który także zmiksował i zmasterował materiał. Okładka to dzieło Jensa Reinholda (Virgin Steele, Freedom Call). Piosenki mają być bardzo ambitne i rozbudowane. - Nowe kawałki są bardziej złożone niż na naszych dwóch poprzednich wydawnictwach - zapewnia Kasparek.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 14 czerwca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca