Muzyka

Prophets Of Rage z Brendanem O Brienem

Supergrupa Prophets Of Rage jest już w studio nagraniowym. Efektem, tej wizyty będzie nowe nagranie.
Zespół, w którego składzie są Tom Morello, Tim Commerford i Brad Wilk z Rage Against The Machine oraz Chuck D i DJ Lord z Public Enemy i B-Real z Cypress Hill, zamierza zarejestrować piosenkę "The Party's Over", którą fani już mogli usłyszeć na koncertach. Wiadomo, że brzmienie utworowi nada Brendan O'Brien, słynny producent znany ze współpracy, między innymi z Rage Against The Machine, Pearl Jam, AC/DC.

Kawałek prawdopodobnie będzie zapowiedzią płyty. Prawdopodobnie, bo - jak powiedział Tom Morello - grupa wciąż poszukuje swego muzycznego kierunku. - Podstawą jest to, że ta muzyka musi być miażdżąca, musi wkraczać poza nasze doświadczenia z innych zespołów. Musi być autentyczna i współczesna - mówił gitarzysta.

Grupa Rage Against the Machine reaktywowała się w 2007 roku na serię koncertów, jednak od 2011 roku znowu pozostaje nieaktywna. Na studyjny dorobek kapeli składają się płyty "Rage Against the Machine" (1992), "Evil Empire" (1996), "The Battle of Los Angeles" (1999) i "Renegades" (2000).

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 czerwca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca