Muzyka

Ray Parker Jr. nie lubi nowej piosenki "Ghostbusters"

Ray Parker Jr., twórca przeboju "Ghostbusters" do filmu z 1984 roku, niekoniecznie jest zachwycony nowym nagraniem.
Nowy motyw przewodni nagrali Fall Out Boy i Missy Elliott. Ich kawałka, zatytułowanego "Ghostbusters (I'm Not Afraid)", można posłuchać tutaj.

Parker Jr. starał się być dyplomatyczny, ale nie dało się ukryć, że nie jest fanem piosenki. - Szkoda, ze twórcy filmu nie zadzwonili do mnie, żebym popracował z młodymi artystami, pomógł im wybrać właściwy kierunek - powiedział laureat Grammy. - To ciekawy numer. Nie powiem, że dobry ani zły.

Oryginał można przypomnieć sobie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że nowe nagranie powstało do nadchodzącego filmu "Ghostbusters. Pogromcy duchów", w którym w rolach głównych występują kobiety - Leslie Jones jako Patty Tolan, tropicielka duchów i historyk, Melissa McCarthy jako Abby Yates, naukowiec specjalizująca się w badaniach paranormalnych, specjalistka od pułapek, Kristen Wiig jako Erin Gilbert, fizyk i wojowniczka oraz Kate McKinnon jako Jillian Holtzmann, inżynier nuklearny i ekspert od sprzętu bojowego.

W produkcji zobaczymy również Chrisa Hemswortha (jako sekretarza pań), Andy'ego Garcię (burmistrz Nowego Jorku), Michaela K. Williamsa (Hawkins), Matta Walsha i Neila Caseya (zagra czarny charakter). Z oryginalnej obsady pojawią się Sigourney Weaver, Annie Potts, Ernie Hudson, Bill Murray i Dan Aykroyd.

Premiera została wyznaczona na 15 lipca 2016 roku.źródło: megafon.pl
przysłano: 12 lipca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca