Voo Voo koncertuje w Augustowie!

Już w sobotę, 6 sierpnia miłośnicy dobrego, polskiego rocka, a przede wszystkim fani jednego z najwybitniejszych polskich muzyków – Wojtka Waglewskiego będą mieli okazję w malowniczo położonym augustowskim amfiteatrze nad jez. Necko zobaczyć na żywo Voo Voo – jeden z najbardziej oryginalnych i twórczych polskich zespołów.

 

Voo Voo przyjeżdża do Augustowa nie po raz pierwszy. Wielokrotnie licznie zgromadzona publiczność wsłuchiwała się w zupełnie magnetyzujące i pełne metafizycznych rozważań teksty Wojtka Waglewskiego. Najważniejsza jednak zawsze była muzyka, która na podwalinach klasycznego rocka meandruje między różnymi innymi gatunkami: folkiem, rapem, funkiem, jazzem czy bluesem. Zespołu Voo Voo nie trzeba przedstawiać - to zespół, który swoim dorobkiem dyskograficznym i scenicznym zdobył już najwyższe laury uznania na polskiej scenie muzycznej.

 

Voo Voo niedawno obchodziło 30-lecie pracy scenicznej. Jesteśmy dumni, że Waglewski i spółka będzie świętować swój okrągły jubileusz właśnie w urokliwym Augustowie. Cieszy to tym bardziej, że zaproszenie na koncert przyjęli także Anna Maria Jopek i Leszek Możdżer, którzy wystąpią na augustowskiej scenie gościnnie. Wydarzenie zostało objęte patronatem radiowej Trójki.

 

Serdecznie zapraszamy na dużą dawkę znakomitej muzyki już w sobotę, 6 sierpnia do Augustowa!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 sierpnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło