Muzyka

"Nieiskotne", czyli Ten Typ Mes i Iza Lach

"Nieiskotne" to pierwszy singel z nadchodzącej płyty Tego Typa Mesa "Ała", dziesiątej w dorobku artysty. Nagranie z udziałem Izy Lach właśnie trafiło do sieci.
- Muzyka Andrzeja "Fonai" Pieszaka z Furii Futrzaków każe wstać i bujać się od pierwszej sekundy, ale Mes idzie pod prąd parkietowym skojarzeniom - czytamy w komunikacie wydawcy. - Czy jesteś zły i smutny, czy raczej zbyt przejęty sobą - możesz liczyć na kota. Kot, przez "psiarzy" często wyśmiewany za małą użyteczność w domu, okazuje się bezcennym doradcą Mesa, nauczycielem dystansu. Podobne zdanie ma Iza Lach, której kilka autorskich wersów i chóry doskonale uzupełniły utwór.

"Nieiskotne" oddala Mesa od klasycznego hip hopu, a zbliża do jego bohaterów z Outkast i Jamiroquai. Klip, nie mniej oryginalny niż muzyka, nakręcono na ulicach Los Angeles i piaskach Kalifornii.

Wideo można sprawdzić pod tym adresem.

"Ała." to album, który połączy tropy "Kandydatów na szaleńców" i "T.B.Z.D." - po kolejnych singlach można się zatem spodziewać czegoś kompletnie innego. Premiera albumu 4 listopada.

We wrześniu 2014 roku ukazała się czwarta płyta w karierze Izy Lach - "Painkiller".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 sierpnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca