Muzyka

Miley Cyrus płaci za Liama Hemswortha

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha jest najwyraźniej bardzo postępowy. To ona płaci za wszystko.
Wokalistka i aktorka nie pozwala narzeczonemu płacić za siebie. Jej zdaniem to ona zarabia więcej i dlatego jemu nie wolno regulować rachunków. - Miley zawsze płaci - zdradza informator. - On nawet nie może sięgnąć po portfel. Docenia to, ale jednocześnie czuje się niezręcznie.

Cyrus widzi to inaczej. - Miley uważa, że jej pieniądze to także jego pieniądze - tłumaczy osoba z otoczenia gwiazd. - Na dłuższą metę to jednak może być problem.

Para niedawno spędziła w Australii weekend z rodziną aktora. Kiedy to ona płaciła za wszystko przy jego bliskich, podobno czuł się oddarty z męskości.

Artyści po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka". W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku. Od pewnego czasu planują ślub.

Miley Cyrus wydała najnowszą płytę, "Miley Cyrus and Her Dead Petz", w sierpniu 2015 roku. Album był efektem kooperacji z The Flaming Lips. Niedawno można ją było usłyszeć gościnnie w utworach Lolawolf ("Teardrop") i Kanye Westa (remiks "Black Skinhead"). Na jesień planowana jest jej nowa, popowa piosenka. Amerykanka potwierdziła udział w serialu Woody'ego Allena, który powstaje dla Amazon Studios.

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmie "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" ("Independence Day: Resurgence").Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 sierpnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca