Muzyka

CASIO Grand Hybrid Recital – niepowtarzalne wydarzenie muzyczne!

Wrzesień stanie pod znakiem wydarzeń pianistycznych z cyklu CASIO Grand Hybrid Recital. To seria czterech recitali, na których zostanie zaprezentowane wyjątkowe pianino hybrydowe Celviano Grand Hybrid. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 10 września w Toruniu.  

 

Projekt „CASIO Grand Hybrid Recital” to seria wydarzeń, które we wrześniu zagoszczą w czterech polskich miastach. Miejscami niepowtarzalnych brzmień, dobywających się z Celviano Grand Hybrid staną się Toruń, Bielsko Biała, Piła oraz Katowice. W czasie recitali pianistycznych, w atrakcyjny dla widza sposób zostaną przedstawione możliwości najnowszego, profesjonalnego pianina hybrydowego Celviano Grand Hybrid.

 

Podczas każdego z wydarzeń, widzowie dowiedzą się jaka jest różnica między instrumentami akustycznymi, cyfrowymi oraz hybrydowymi. Ponadto będą mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach.

 

CASIO Grand Hybrid Recital to również niepowtarzalna okazja, aby pod własnymi palcami wypróbować Celviano Grand Hybrid i poczuć się jak prawdziwy wirtuoz. Spotkania będą podzielone na dwie części pianistyczne, pomiędzy którymi zgromadzeni usłyszą o powstaniu, budowie i działaniu pianina hybrydowego. Wydarzenie będzie trwało około 2 godzin.

 

Na cykl wydarzeń zapraszamy wszystkich miłośników muzyki fortepianowej, którzy w kameralnej atmosferze będą świadkami wyjątkowych recitali pianistycznych. To niepowtarzalna okazja, żeby na własne uszy poznać możliwości najnowszego pianina hybrydowego Casio Celviano Grand Hybrid. - Magdalena Piotrowska Brand Manager.

 

Nowa seria Casio nosi nazwę Grand Hybrid i jest to zupełnie nowe spojrzenie na pianina cyfrowe. Producent wszedł w kooperację ze znanym producentem fortepianów C. Bechstein, co pozwoliło zupełnie odmienić nową linię Casio. Wynikiem tej współpracy jest Celviano Grand Hybrid. Pianino hybrydowe, będące połączeniem akustycznej doskonałości z cyfrową perfekcją. Wyrafinowane brzmienie i precyzyjne czucie instrumentu dostarczy zupełnie nowego doświadczenia gry na fortepianie.

 

Wstęp na każde z serii wydarzeń „CASIO Grand Hybrid Recital” jest bezpłatny.

 

Harmonogram i miejsca wydarzeń:

 

10 września, godzina 17:00, Toruń, Galeria Copernicus, ul. Żółkiewskiego 15

14 września, godzina 17:30, Bielsko Biała, Salon muzyczny ELPA, ul. 1 Maja 19

23 września, godzina 19:30, Piła, Klub Muzyczny Scena, Al. Piastów 15

 

30 września, godzina 16:00, Katowice, Sklep muzyczny Gamuz, ul. Alfonsa Górnika 9A 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
pianista 19 stycznia 2017, 03:57
Byłem, widziałem i nawet miałem okazję zagrania. Bardzo duże wrażenie na mnie zrobił ten instrument. Dotychczas nie miałem okazji zetknąć się z pianinami hybrydowymi.
Justyna Mizial 6 lipca 2017, 08:49
Koncert super i mam nadzieję, że w tym roku też zorganizują podobny. Instrument natomiast wspaniale brzmiał, ale i świetny pianista na nim grał :)
przysłano: 2 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca