Muzyka

Muzyk Coldcut w Katowicach i Warszawie

Jon More z Coldcut odwiedzi nasz kraj z dwoma występami i pojawi się 14 października Katowicach w Hipnozie i 15 października w Warszawie w klubie Iskra. Koncerty odbędą się w ramach After Tauron Nowa Muzyka 2016.
Artysta, będący też współzałożycielem wytwórni Ninja Tune, wystąpi z niezwykłym setem didżejskim. Zagra specjalny set z winylowych 7-calowych krążków i będzie to niezwykle rzadka okazja, żeby posłuchać zanikającej sztuki wytrawnego didżejskiego setu w wykonaniu prawdziwego mistrza.

Coldcut to marka, która budzi szacunek od ponad ćwierćwiecza. Wykładowca historii sztuki - Jonathan More i programista komputerowy Matt Black już na progu lat 90. zyskali reputację doskonałych DJ-ów, którzy w mistrzowski sposób potrafią połączyć pozornie sprzeczne elementy w niezwykle żywą, oryginalną całość. Ich show "Solid Steel" w sławnej londyńskiej pirackiej rozgłośni Kiss FM (obecnie na falach BBC London) z pewnością przeszedł już do historii nie tylko tanecznej sceny.

Jon More jest także założycielem legendarnej wytwórni Ninja Tune, współtwórcą kultowego cyklu Solid Steel, wybitnym producentem i autorytetem dla całego świata muzyki elektronicznej.

Bilety już dostępne w sprzedaży.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca