Muzyka

Jimmy Eat World o byciu wiernym swym zasadom

Problemy egzystencjalne czy kwestia bycie wiernym swym zasadom zdają się być głównym tematem nowego albumu zespołu Jimmy Eat World.
Grupa ujawniła właśnie szczegóły krążka zatytułowanego "Integrity Blues". Longplay ukaże się 21 października.

- To płyta o odrzuceniu swojego standardowego podejścia do życia i zaakceptowania życia na jego warunkach - wyjaśnia wokalista, Jim Adkins. - To rzecz o tym, że jesteśmy gotowi zaakceptować najlepsze, co każdy z nas ma, by się rozwijać. Nie zawsze oznaczać to, że będziemy szczęśliwi. Czasem możemy poczuć się samotni. Szczęście jednak zawsze jest na mecie. Bycie wiernym swym zasadom jest ważne.

Premierę krążka wyznaczono na 21 października. Nad brzmieniem materiału czuwał Justin Meldal-Johnsen, który wcześniej pomagał M83 czy Paramore. Kapela już wcześniej zaprezentowała dwa utwory z płyty, "Get Right" oraz "Sure and Certain", do którego tekstówką można sprawdzić na YouTube.

Oto tracklista:
"You With Me"
"Sure And Certain"
"It Matters"
"Pretty Grids"
"Pass The Baby"
"Get Right"
"You Are Free"
"The End Is Beautiful"
"Through"
"Integrity Blues"
"Pol Roger"

Wydany w 2001 roku platynowy longplay kapeli "Bleed American" przyczynił się do rozpowszechnienia nurtu emo. W samych tylko Stanach Zjednoczonych krążek rozszedł się w nakładzie miliona egzemplarzy. Obecnie styl Amerykanów oscyluje wokół alternatywnego rocka. Ich ostatnie dzieło to "Damage" z czerwca 2013 roku.źródło: megafon.pl
przysłano: 8 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca