Muzyka

Brodka zaprasza do Trójki na swoje lamenty i odmęty

Dziś premiery doczeka się autorska audycja Moniki Brodki w radiowej Trójce. Artystka prezentować będzie dźwięki, które na nią działają.
Program nosi tytuł "Lamenty i odmęty". - Będę grać dźwięki, które na mnie działają niezależnie od gatunku - zapowiada wokalistka. - Nie narzucam sobie nic. Sama jestem ciekawa gdzie z czasem zabrną "Lamenty i odmęty"... Żeby nie prowadzić rozmów tylko ze sobą, czasami pojawią się też goście.

Audycja Brodki emitowana będzie w piątki, od 22.00 do 23.00, co oznacza, że artystki i jej muzycznych propozycji będzie można słuchać tuż po Liście Przebojów Trójki.

Brodka to wokalistka, która z popowej gwiazdy wylansowanej przez telewizyjny talent-show, zmieniła się w świadomą i poszukującą artystkę. Jest laureatką Fryderyków czy MTV Europe Music Awards. Utwór "Horses" pochodzi z jej najnowszego album "Clashes", który ukazał się 13 maja i zadebiutował od razu na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS. Z materiałem artystka 24 września wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii, gdzie będzie gościem specjalnym Beth Orton. Trasa odbędzie się we wrześniu i październiku.

27 listopada 2016 roku w sali koncertowej NOSPR w Katowicach odbędzie się niezwykły koncert - NowOsiecka z udziałem Brodki. Motywem przewodnim będą utwory Agnieszki Osieckiej.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca