Muzyka

Bisz i Radex zapraszają na potlacz

Bisz, znany wcześniej z zespołu B.O.K., oraz Radex, czyli wokalista grupy Pustki, zaprezentowali nowy utwór wraz z klipem. Nagranie "Potlacz!" zapowiada wspólny krążek muzyków, "Wilczy humor".
- Najnowszy utwór dość wyraźnie pokazuje wszystkim, co duet myśli o współczesnym materializmie - i to w niemalże piosenkowej formie - zachęcają twórcy.

Do kawałka powstał teledysk w reżyserii Iwony Bieleckiej z żywiołowym udziałem Igi Góreckiej. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Longplay "Wilczy humor" ukaże się 7 października.

- Wyciągnęliśmy wszelkie płoty spomiędzy różnych muzycznych gatunków i stworzyliśmy z nich swój własny świat - mówią artyści.

"Wilczy humor" to między-gatunkowa podróż w dorosłość, w treści pełna dystansu i ironii, a na płaszczyźnie muzycznej odważnie wkraczająca w alternatywę. Jest to całkiem nowy kierunek w twórczości artystów.

Oto tracklista:
"Grymas losu"
"Pogoń"
"Potlacz"
"Nie mam głowy"
"Znak zapytania"
"Wilczy humor"
"Niesława"
"Drugi grymas losu"
"Nie obrażaj się"
"Dorośli"
"Brudne buty"

Jarosław "Bisz" Jaruszewski to raper, poeta, kulturoznawca, członek zespołu B.O.K, zdobywca złotej płyty za album "Wilk Chodnikowy"

Radek "Radex" Lukasiewicz jest założycielem zespołu Pustki, znanym m.in. ze współpracy z Moniką Brodką czy Arturem Rojkiem.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca