Muzyka

Debiut DNCE, czyli Joe Jonas znów śpiewa

Jeden z braci Jonasów wraca do akcji. Zespół DNCE, którego jest członkiem Joe Jonas, zapowiedział właśnie premierę debiutanckiej płyty.
Imienny krążek twórców przeboju "Cake By The Ocean" ukaże się 18 listopada. Muzycy przekazali informację za pośrednictwem mediów społecznościowych, m.in. Twittera.

Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że nad brzmieniem czuwał w większości Max Martin, a całość powstawała w Los Angeles. - Po raz pierwszy w mojej karierze mogę powiedzieć, że cała płyta powstała w jednym miejscu - mówił Joe Jonas. - Sądzę, że klimat plaży, dobrej zabawy, dobrych wibracji przełożył się na muzykę.

Artysta dodał, że choć większość materiału jest na luzie i zabawowa, w zestawie znajdzie się kilka bardziej refleksyjnych i osobistych ballad.

DNCE to laureaci nagrody MTV VMA 2016 w kategorii najlepszy nowy artysta. Formacja ma na koncie EP-kę "Swaay", która ukazała się pod koniec 2015 roku. W skład wchodzą Joe Jonas, Jack Lawless, JinJoo Lee i Cole Whittle.

Grupa Jonas Brothers, którą Joe współtworzył z braćmi Nickiem i Kevinem, zakończyła działalność w 2013 roku. W swojej karierze trio sprzedało 13 milionów płyt.

źródło: megafon.pl
przysłano: 15 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca