Muzyka

Muzyk My Morning Jacket o miłości i pokoju

- Czy zdołamy naprawić świat nim będzie za późnoĂ - zastanawia się Jim James z My Morning Jacket. Współczesne problemy będą tematem jego nowego solowego przedsięwzięcia artysty.
Frontman rockowej kapeli zapowiedział drugi solowy album. Krążek otrzymał tytuł "Eternally Even", a jego premierę wyznaczono na 4 listopada. Na płycie muzyk porusza bieżące problemy polityczne i społeczne, zastanawia się też nad środowiskiem. - Czy nam się uday Czy zdołamy naprawić świat nim będzie za późnom Czy możemy otworzyć serca i dać się ponieść miłości we wszystkich jej pięknych formachy - zadaje retoryczne pytania artysta. - Nadal wierzę w ludzkość. Chcę po prostu być częścią rozmowy i zachęcić ludzi, by mówili o równości, by nie bali się mówić o pokoju i miłości.

Szczegóły wydawnictwa nie zostały ujawnione.

Jim James ostatnio zagrał w serialu "Roadies"Camerona Crowe'a i zaśpiewał piosenkę do filmu "No Escape". W lutym 2013 roku wydał solową płytę "Regions of Light and Sound of God".

My Morning Jacket pochodzą z Louisville, w stanie Kentucky i działają od 1998 roku. Na koncie mają siedem albumów, z których ostatni to "The Waterfall" z maja 2015 roku. W swej muzyce łączą psychodelię, alternatywne country czy indie.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca