Muzyka

Marilyn Manson nie będzie głosował

Marilyn Manson nie zamierza wywiązać się z obywatelskiego obowiązku. Muzyk zapowiedział, iż będzie głosować w nadchodzących wyborach na prezydenta USA.
Przypomnijmy, iż o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych ubiegają się Donald Trup (Partia Republikańska) i Hillary Clinton (Partia Demokratyczna). Dla niektórych to wybór między dżumą a cholerą. Marilyn Manson myśli podobnie, choć ujął to bardziej dyplomatycznie. - Żaden z kandydatów mi się nie podoba, żaden do mnie nie przemawia, więc postanowiłem się wstrzymać od głosu - argumentuje rockman. - Nie uważam, iż jest to tchórzowska postawa. Ja po prostu nie chcę być częścią tej historii.

Artysta przyznał, że w poprzednich wyborach, w 2012, jak i w wyborach z 2008 roku głosował na Baracka Obamę.

W lutym 2017 roku ukaże się jedenasty album kapeli Marilyn Manson, "Say10". Nad materiałem lider zespołu pracował w Nowym Orleanie. Dzieło ma przypominać uważane za najlepsze krążki w dorobku bandu, czyli "Antichrist Superstar" i "Mechanical Animals".

Formacja Marilyn Manson działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty "Antichrist Superstar" (1996) i "Mechanical Animals" (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie. W styczniu 2015 roku ukazał się dziewiąty longplay Marilyn Manson "The Pale Emperor".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca