Muzyka

Hope Sandoval śpiewa z Kurtem Vile`em

Hope Sandoval, której głosem niedawno zachwycaliśmy się w utworze Massive Attack, zapowiedziała nowy album swego projektu Hope Sandoval & the Warm Inventions.

Projekt jest naprawdę duetem, który z wokalistką współtworzy Colm Ó Cíosóig z My Bloody Valentine. Ich nowy krążek to "Until the Hunter". Premiera wyznaczona została na 4 listopada. Pierwszym utworem z płyty jest "Let Me Get There", w którym gościnnie pojawia się Kurt Vile. - Naprawdę miałem ciarki, kiedy śpiewałem ten numer - mówi Vile. go, 

Oto tracklista:
"Into the Trees"
"The Peasant"
"A Wonderful Seed"
"Let Me Get There"
"Day Disguise"
"Treasure"
"Salt of the Sea"
"The Hiking Sea"
"Isn't It True"
"I Took a Sip"
"Liquid Lady"

Poprzedni album Hope Sandoval & The Warm Inventions to "Through the Devil Softly" z 2009 roku. Dyskografię wokalistki, znanej też ze współpracy z Massive Attack (m.in. niedawny utwór "The Spoils"), zamyka nagrane z grupą Mazzy Star wydawnictwo "Seasons Of Your Day" z 2013 roku.

Kurt Vile to amerykański indierockowy wokalista, multiinstumentalista i autor piosenek. Wśród swych inspiracji wymienia takich twórców jak Pavement, Neil Young, Tom Petty czy John Fahey. Na koncie ma sześć płyt, z których ostatnia to "B'lieve I'm Goin Down..." z września 2015 roku.
 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca