Muzyka

Ars Independent Festival!

6. edycja Ars Independent od 27 września do 2 października szaleć będzie w Katowicach. Przed nami 6 nieprzespanych dni i nocy pełnych filmów, animacji, gier wideo i wideoklipów. Nie pozostaje już nic innego jak tylko serdecznie zaprosić na imprezę! 

 

Co roku zachęcaliśmy Was do poszukiwania własnych Czarnych Koni na Ars Independent. Pamiętajcie, że w tym roku, po raz pierwszy, będziecie mogli również zadecydować kto zostanie Czarnym Koniem. Nagrody w czterech międzynarodowych konkursach – filmu, animacji, gier wideo i wideoklipu – przyznacie w głosowaniach jako kolektywne, społeczne jury. Najlepsze jury jakie mogliśmy sobie wymarzyć.

 

Ponadto, mamy nadzieję, że wśród pozakonkursowych sekcji festiwalu, znajdziecie również coś dla siebie. Od bajecznych i dramatycznych filmów muzycznych w Mieście Muzyki, przez skrawki różnorodności współczesnego horroru w Grozie, po kosmiczne ambienty i basową ekstazę na parkiecie w Scenie Muzycznej. W naszych medialnych zbiorach – {Film}, {Animacja}, {Gry Wideo}, {Wideoklip} – będzie również miejsce na, z jednej strony: młodzieńczą werwę i powiew świeżości, a z drugiej: spojrzenie w przeszłość i nutkę refleksji.

 

To nie jest festiwal czerwonych dywanów, błysków fleszy, głośnych nazwisk. Co roku pytają nas o tegoroczne headlinery. Na Arsie ich nie znajdziecie. To festiwal małych odkryć, kameralnych przypadków, osobliwości w niszach – komentuje Bartek Sołtysik, rzecznik medialny festiwalu.

 

Do zobaczenia na Ars Independent!

https://www.facebook.com/events/1579804652316710/
http://arsindependent.pl/pl/wszyscy-jestesmy-konmi/

__________

PROGRAM I KALENDARIUM:
http://arsindependent.pl/pl/program/
http://arsindependent.pl/pl/kalendarium/


przysłano: 26 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca