Muzyka

Szymon Chodyniecki każe wyłączyć stres i żyć chwilą

Utalentowany 21-letni wokalista, Szymon Chodyniecki, zaprezentował nowy utwór, którym chce podbić listy przebojów. Piosenka nosi tytuł "Wyłącz stres" i w zamyśle artysty ma być motywująca.
- Chciałabym żeby "Wyłącz stres" był piosenką motywującą - wyjaśnia muzyka. - To utwór w którym chcę powiedzieć: "Żyj chwilą, naprawiaj popełnione błędy, a kolejne dni staną się przyjemniejsze i pełne niespodzianek".

Numeru można posłuchać pod tym adresem.

"Wyłącz stres" poprzedza pierwszy album wokalisty, "Przeciwności". Premiera krążka została wyznaczona na 7 października.

Z dużego zbioru szkiców Szymon wyselekcjonował kilkanaście najlepszych utworów, które złożyły się na jego nadchodzący, debiutancki, autorski krążek. Prace nad materiałem trwały wiele miesięcy w różnych studiach - zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. W zestawie znajdą się znane już "Sam na sam", "Drogowskaz", "Z całych sił" czy "Cicho", ale również potencjalne szlagiery w stylu R&B ("Pokaż mi"), akustyczne ballady ("Chcę być") czy ostrzejsze rockowe numery ("Kod na sen").

Debiutancki singel Chodynieckiego, "Sam na sam", właśnie zdobył status potrójnej platynowej płyty.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca