Muzyka

Sleigh Bells zainspirowani The Smiths

Zespół Sleigh Bells postanowił podzielić się jeszcze jedną piosenką z nadchodzącej płyty "Jessica Rabbit". Tym razem swoją ulubioną.
Po numerach "Hyper Dark", "Rule Number One" i "It's Just Us Now", muzycy opublikowali wyróżniające się wokalną ekspresją nagranie "I Can Only Stare". Jak przekonuje połowa duetu, gitarzysta Derek Miller, to jego ulubiony kawałek w zestawie. Numeru, który był inspirowany twórczością The Smiths, można posłuchać pod tym adresem.

Longplay "Jessica Rabbit" ukaże się 11 listopada.

Oto tracklista:
"It's Just Us Now"
"Torn Clean"
"Lightning Turns Sawdust Gold"
"I Can't Stand You Anymore"
"Crucible"
"Loyal For"
"I Can Only Stare"
"Throw Me Down the Stairs"
"Unlimited Dark Paths"
"I Know Not to Count on You"
"Rule Number One"
"Baptism by Fire"
"Hyper Dark"
"As If"

Grupa łącząca rockowe i elektroniczne brzmienia powstała w 2008 roku na Brooklynie. W skład zespołu wchodzą wokalistka Alexis Krauss i gitarzysta Derek Miller. Duet zadebiutował zestawem "Treats" w maju 2010. W lutym 2012 roku, ukazał się drugi album, "Reign of Terror". Trzeci, "Bitter Rivals", miał premierę w październiku 2013 roku. Piosenki zespołu wykorzystano w serialach "Plotkara" i "Żona idealna", filmie "Bling Ring" Sofii Coppoli czy w reklamie pewnego telefonu.

Formacja niedawno pozwała popową gwiazdę Demi Lovato za naruszenie praw autorskich. Zdaniem muzyków piosenka "Stars" Amerykanki jest plagiatem ich numeru "Infinity Guitars" z 2010 roku.

źródło: megafon.pl
przysłano: 4 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca