Muzyka

Doskonała fucha Michaela Bublé

Organizatorzy gali rozdania BRIT Awards, czyli najważniejszych nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego, wybrali gospodarza gali. W lutym 2017 roku poprowadzi ją Michael Bublé. Znacznie wcześniej, bo już 21 października 2016 roku ukaże się kolejna płyta kanadyjskiego artysty.
Ceremonia wręczenia BRIT Awards odbędzie się 22 lutego 2017 roku w hali O2 Arena w Londynie.

- To dla mnie ogromny zaszczyt, że będę gospodarzem tak wielkiego wydarzenia muzycznego. Choć nie jestem Brytyjczykiem, zawsze byłem świadomy istnienia BRIT Awards i ich znaczenia dla świata muzyki - powiedział Bublé po wybraniu go na prowadzącego galę. - Jestem fanem muzyki, więc to dla mnie doskonała fucha

Nominowanych do BRIT Awards poznamy 14 stycznia 2017 roku. Galę będzie transmitować telewizja ITV.

Już 21 października 2016 roku ukaże się nowy studyjny album Michaela Bublé "Nobody But Me". Album Michael nagrywał w Los Angeles i Vancouver. Na płycie znalazły się trzy premierowe piosenki oraz interpretacje klasyków. Wśród nich: "My Baby Just Cares For Me", "The Very Thought Of You", "God Only Knows" Briana Wilsona i "I Wanna Be Around" Johnny'ego Mercera. Wśród gości na płycie pojawili się Meghan Trainor i Black Thought z The Roots. Współproducentami wydawnictwa są John Carlsson, Alan Chang i Jason "Spicy G" Goldman.

- Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek tak dobrze bawił się podczas prac nad albumem. Szczególnie podobała mi się współpraca z moim zespołem, który rozumie, że chce brzmieć najlepiej w swojej dotychczasowej karierze. Jestem bardzo dumny z nowych piosenek. Możliwość współprodukowania ich była dla mnie dodatkową przyjemnością - opowiada Michael Bublé.

Tracklista płyty:

"I Believe In You"
"My Kind Of Girl"
"Nobody But Me"
"On An Evening In Roma (Sotter Celo De Roma)"
"Today (Is Yesterday's Tomorrow)"
"The Very Thought Of You"
"I Wanna Be Around"
"Someday (feat. Meghan Trainor)"
"My Baby Just Cares For Me"
"God Only Knows"

Ostatnia jak na razie płyta Kanadyjczyka to "To Be Loved" z 2013 roku.

źródło: megafon.pl
przysłano: 7 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca