Muzyka

Bryan Ferry na wiosnę w Krakowie

Bryan Ferry, twórca przebojów "Slave to Love" czy "Don't Stop the Dance" w przyszłym roku zagra serię koncertów w Europie. Charyzmatyczny muzyk wystąpi też w Polsce i 28 maja będzie można go podziwiać w ICE Kraków.
Jeden z najlepszych wykonawców w Wielkiej Brytanii powróci z urozmaiconą set listą, zawierającą największe przeboje zarówno z katalogu Roxy Music, jak i z solowej twórczości artysty - także z uznanego przez krytyków i publiczności ostatniego albumu "Avonmore".

Koncerty, które artysta zagrał w tym roku, zebrały mnóstwo przychylnych recenzji, m.in. The Times: "Zarówno publiczność, jak i artysta byli w swoim żywiole" oraz Chicago Tribune: "Jak zwykle, Bryan Ferry był bez zarzutu".

Bryan Ferry zasłynął jako wokalista zespołu Roxy Music, z którym wylansował przeboje "Virginia Plain", "Street Life", "Love is the Drug", "Dance Away", "Angel Eyes", "Over You", "Oh Yeah", "Jealous Guy" and "More Than This". Muzyk z powodzeniem działa też solo i ma na koncie takie samodzielne hity jak "Let's Stick Together", "This Is Tomorrow", "Slave to Love", "Don't Stop the Dance" czy "Tokyo Joe".

Przedsprzedaż biletów rusza w środę 19 października o 10.00 na Livenation.pl.

Sprzedaż ogólna rusza w piątek 21 października o 10.00 na bryanferry.com/tour i Livenation.pl.

Bilety dostępne będą od 199 zł.

17 października o 10.00 wystartuje także trwająca 48 godzin ekskluzywna przedsprzedaż dla fanów. Hasła umożliwiające wzięcie udziału w przedsprzedaży zostaną wysłane do fanów subskrybujących newsletter artysty.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca