Muzyka

Alicja Majewska mówi, że wszystko może się stać

Anita Lipnicka śpiewała "Wszystko się może zdarzyć", Alicja Majewska mówi "Wszystko może się stać". Do sieci trafił klip do nowego singla artystki.
"Wszystko może się stać" to tytułowy utwór promujący nowy album Alicji Majewskiej, który ukazał się 14 października. - Dziewiętnaście lat temu wydałam poprzednią z premierowymi piosenkami - mówi wokalistka. - Dziewiętnaście lat minęło. Bardzo dużo koncertuję, mam duży repertuar i świadomość, że drugiego "Żagla" już nie wypromuję. Jednak co jakiś czas budziło się we mnie przekonanie, że powinnam nagrać coś nowego.

Reżyserem teledysku do piosenki "Wszystko może się stać" jest Michał Pawliszewski, a produkcją zajęła się grupa Pascal Production. Wideo można obejrzeć tutaj.

Włodzimierz Korcz napisał na płytę wszystkie piosenki. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Alicja Majewska to jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki. Zadebiutowała w 1968 na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Jej poprzedni album z oryginalnym materiałem to "Świat w kolorze nadziei" z 1997 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca