Muzyka

10 nowych utworów Overkill

Amerykańska legenda thrash metalu, grupa Overkill, właśnie zakończyła swój parodniowy koncertowy pobyt w Polsce. W jego trakcie pojawiła się informacja o szczegółach kolejnej płyty studyjnej kapeli.
Następca albumu "White Devil Armory" z 2014 roku będzie nosić tytuł "The Grinding Wheel", a wytwórnia Nuclear Blast wyda materiał 19 lutego 2017 roku. Płytę wyprodukowali muzycy Overkill, zaś zmiksował ją Andy Sneap (m.in. Testament, Exodus, Accept). Twórcą okładki jest Travis Smith (m.in. Rush, Riverside, Nevermore, Opeth, Death). Z płyty poznaliśmy już utwór "Our Finest Hour", który można sobie przypomnieć tutaj.

- Kiedy szukaliśmy tytułu płyty i pomyśleliśmy o słowie "grind", skojarzyło nam się ono z czymś nieujarzmionym, co szybko się nie zużywa. Uosabia coś, co służącego przez długi czas. To dobra, odpowiedniej jakości płyta Overkill - zapewnia wokalista Overkill, Bobby "Blitz" Ellsworth, przy okazji wyjaśniając co niego tytuł płyty.

Tracklista płyty "The Grinding Wheel":

"Mean Green Killing Machine"
"Goddamn Trouble"
"Our Finest Hour"
"Shine On"
"The Long Road"
"Let's All Go To Hades"
"Come Heavy"
"Red White And Blue"
"The Wheel"
"The Grinding Wheel"

Overkill są jednym z najważniejszych ambasadorów klasycznego thrash metalu na świecie. Istnieją dłużej niż Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax, czyli wielka czwórka thrashu. Niezmiennie kapelą dowodzą wspomniany wyżej, charyzmatyczny, sympatyczny i obdarzony fantastycznym poczuciem humoru Bobby "Blitz" Ellsworth i basista DD Verni.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 18 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca