Muzyka

Beastie Boys pożenione z Daft Punk

Kanadyjski producent Coins postanowił połączyć muzykę Beastie Boys z Daft Punk. Z pewnym poślizgiem, projekt zdobywa coraz większy rozgłos.
Artysta stworzył mash-upowy album "Daft Science", na który składa się osiem kawałków. Twórca połączył ze sobą na przykład "Ch-Check It Out" Beastie Boys z "Around The World" Daft Punk czy "Root Down" z "Robot Rock". Choć dzieło powstało w 2014 roku, dopiero teraz zrobiło się o nim głośno w sieci. Całość można znaleźć tutaj.

Grupa Daft Punk ma na koncie przeboje "Around the World", "One More Time", "Harder, Better, Faster, Stronger", "Robot Rock" oraz "Get Lucky". Na ich dorobek składają się cztery długogrające krążki, z których ostatni to bestseller "Random Access Memories" z maja 2013 roku.

Legendarna hiphopowa kapela powstała w 1979 roku w Nowym Jorku. Ich najważniejsze utwory to "Fight For Your Right", "Hey Ladies", "Finger Lickin' Good", "So What'cha Want", "Sure Shot", "Sabotage" czy "Intergalactic". Ostatnim wydawnictwem Beastie Boys jest longplay "Hot Sauce Committee Part Two" z maja 2011 roku. Poza ostatnim, każdy z albumów grupy przynajmniej raz pokrył się pokrył się platyną.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 18 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca