Muzyka

Film Jima Jarmuscha o The Stooges na Europejskich Targach Muzycznych

25 listopada w ramach Europejskich Targów Muzycznych w Warszawie odbędzie się przedpremierowy pokaz muzycznego dokumentu "Gimme Danger" Jima Jarmuscha.
Dzieło opowiada historię zespołu The Stooges. Tytuł jest nawiązaniem do piosenki kapeli z płyty "Raw Power".

- Kiedy byłem młody, byłem na kwasie częściej niż jest to pokazane w filmie - opowiadał Iggy Pop w maju, podczas konferencji prasowej w Cannes, gdzie "Gimme Danger" pokazano premierowo. - Od agresji przechodziłem do euforii. Już jednak tego nie robię. Piję wino do obiadu i tyle.

Zwiastun można obejrzeć tutaj.

Twórca "Broken Flowers" i "Patersona" swoim nowym filmem składa hołd legendarnej grupie The Stooges i jej liderowi Iggy'emu Popowi. Obraz trafi do naszych kin 9 grudnia, ale przedpremierowo zostanie pokazany w tym tygodniu na Europejskich Targach Muzycznych w Warszawie. Po pokazie odbędzie się spotkanie, które poprowadzi Łukasz Kamiński, dziennikarz "Co Jest Grane 24". Jego gośćmi będą Paweł Mossakowski, recenzent filmowy "Co Jest Grane 24", oraz Muniek Staszczyk, wokalista zespołu T.Love.

Bilety w cenie 20 zł.

Zakup biletów:
- poprzez www Co Jest Grane 24
- poprzez www Kina Muranów
- w kasie Kina Muranów

Europejskie Targi Muzyczne "Co Jest Grane 24" to jedno wielkie miejsce spotkań - fanów z artystami, muzyków z wydawcami, nauczycieli z uczniami, twórców z odbiorcami, Polaków z zagranicznymi gośćmi, branży z ekspertami, czyli każdego, kto lubi muzykę.

W trakcie Targów odbywają się koncerty promujące polskich artystów, od alternatywy, rocka, jazzu, przez metal, folk, elektronikę, po szeroko pojęty pop. To również miejsce ciekawych rozmów w formie otwartych moderowanych wywiadów ze specjalnymi gośćmi, gdzie fani mogą bez ograniczeń porozmawiać ze swoimi muzycznymi idolami, gdzie bez barier i "zamkniętych" stref można zrobić sobie fotę, zgarnąć autograf.

The Stooges to wpływowa rockowa kapela ze Stanów Zjednoczonych. W 2004 roku magazyn "Rolling Stone" umieścił The Stooges na 78. miejscu listy 100 największych artystów wszech czasów. W 2010 roku formacja została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca