Thunder wydaje "Rip It Up"

Hardrockowa formacja Thunder ujawniła szczegóły nowego longplaya zatytułowanego "Rip It Up". - Nie bylibyśmy w stanie zrobić takiej płyty 5 albo 10 lat temu. Nie byliśmy wystarczająco dobrzy - zachęca frontman.
Premierę krążka wyznaczono na 10 lutego 2017r. Na płycie znajdzie się 11 utworów, które zostały nagrane w 2016 roku i które udowadniają, że zespół cały czas się rozwija.

- Po dobrej reakcji na "Wonder Days" byliśmy bardzo szczęśliwi i to miało duży wpływ na podejście do komponowania i nagrywania "Rip It Up" - mówi wokalista Danny Bowes. - Chcieliśmy iść dalej i zobaczyć, co się wydarzy. Myślę, że widać to zarówno w kompozycjach, jak i w naszej grze. Nie bylibyśmy w stanie zrobić takiej płyty 5 albo 10 lat temu. Nie byliśmy wystarczająco dobrzy.

Oto tracklista:
"No One Gets Out Alive"
"Rip It Up"
"She Likes The Cocaine"
"Right From The Start"
"Shakedown"
"Heartbreak Hurricane"
"In Another Life"
"The Chosen One"
"The Enemy Inside"
"Tumbling Down"
"There's Always A Loser"

Grupa Thunder już od momentu powstania w 1989 roku zaczęła zdobywać w Wielkiej Brytanii opinię wybitnego zespołu. Zespół ma na swoim koncie dwadzieścia singli, które dotarły do Top 50, dwie złote płyty i opinię koncertowej petardy. Brzmienie zespołu to wypadkowa wyjątkowych i niezapomnianych melodii oraz czystej rockowej energii. Poprzednie wydawnictwo bandu to "Wonder Days" z lutego 2015 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło