Muzyka

Wojciech Mann nie ma braków warsztatowych

Zamieszanie wokół radiowej Trójki trwa. Wojciech Mann zdementował doniesienia, jakoby prezes polskiego radia zarzuciła mu braki warsztatowe.
"Gazeta Wyborcza" podała, iż prezes Polskiego Radia, Barbara Stanisławczyk-Żyła, zarzuciła jednemu z popularniejszych trójkowych dziennikarzy, Wojciechowi Mannowi, braki warsztatowe. W sieci zawrzało. Internauci byli oburzeni. Tymczasem sam zainteresowany przyznał, że informacje w artykule Agnieszki Kublik, były nieprecyzyjne. Podczas wewnętrznego spotkania z dziennikarzami Trójki rzeczywiście padł zarzut o braki warsztatowe, ale nie dotyczył on Wojciecha Manna.

- Relacjonowane w mediach na podstawie nieprecyzyjnych informacji z drugiej ręki spotkanie radiowców z panią Prezes Zarządu PR S.A., Barbarą Stanisławczyk, było, jak to wspólnie uzgodniliśmy, spotkaniem o charakterze wewnętrznym - napisał w oświadczeniu Wojciech Mann. - Skoro jednak w powielanych w różnych miejscach materiałach powraca dotyczące mnie osobiście sformułowanie, chciałbym niniejszym poinformować, że pośród kierowanych przez Panią Prezes pod moim adresem uwag i opinii nie było zarzutu wytykającego mi braki warsztatowe.

Wojciech Mann związany jest z Programem III Polskiego radia od końca lat 60. Obecnie, lubiący muzykę rockową i blues dziennikarz w piątki prowadzi poranne "Zapraszamy do Trójki", a także audycje "Manniak po ciemku" oraz "Piosenki bez granic" oraz razem z Anną Gacek "W tonacji Trójki".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca