Muzyka

Trudny, ważny utwór Pezeta

Pezet przygotował nowy kawałek wraz z klipem, który udostępnił na Tidalu.
Nagranie nosi tytuł "Nie zobaczysz łez". Producentem kawałka jest Auer. W realizacji piosenki rapera wspierali też DJ Panda i Uncl na gitarze. Łukasz Zabłocki wyreżyserował wideo, do którego zdjęcia zrobił Michał Dąbal.

- To numer dla mnie bardzo ważny, bardzo trudny i jednak przeraźliwie smutny - mówi hiphopowy twórca. - Ale tak było, takie czasem jest życie. Nie ma bragga, nie ma punchline'ów, nie ma swagu, nie ma niczego co w tym momencie mojego życia mnie nie interesuje, z czego wyrosłem, albo zostało zweryfikowane przez życie. Mimo tego, że ciągle słyszę/czytam co, jak, kiedy i z kim powinienem nagrać i jak to zrobić to tak jak kiedyś nigdy nie będzie i to nie wróci!! Nie wiem kiedy finalnie będzie album, mam nadzieję że będzie po prostu.

Fabularyzowany teledysk przestawiający losy kilku różnych osób można obejrzeć tutaj.

Artysta ma w dorobku trzy płyty nagrane z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone z Mikołajem "Noonem" Bugajakiem, a także dwa albumy solowe oraz płytę nagraną wspólnie z bratem - Małolatem. Do tego dwie nominacje do Fryderyka - pierwszą za wydany w 2004 roku album zatytułowany "Muzyka poważna", a drugą za solowy krążek pod tytułem "Muzyka rozrywkowa" (2007). Dwie ostatnie płyty studyjne nagrane przez Pezeta uzyskały status Złotych - był to materiał nagrany wspólnie z bratem Małolatem - "Dziś w moim mieście" z października 2010 oraz "Radio Pezet", wydany w 2012 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca