Muzyka

EMERGENZA FESTIVAL POLSKA - Kraków (fotorelacja)!

 

Festiwal Emergenza już po raz szósty pospiesza z pomocą młodym muzykom, aby dać im szansę promocji i prezentacji swojej twórczości. To bardzo szlachetna inicjatywa, która jest warta wsparcia oraz kontynuacji.

 

Za nami koncerty eliminacyjne w Krakowie, które odbyły się w dniach 6-8 stycznia. Podczas tych trzech dni nie zabrakło wielu emocji, świetnej muzyki oraz dobrej energii. Należy podkreślić, że festiwal Emergenza to nie tylko muzyka. Tworzą go niesamowici ludzie, których łączy wspólna pasja, chęć dzielenia się dobrem, nawiązywanie nowych kontaktów i przyjaźni. Wszystko to sprawia, że koncerty odbywają się w miłej i pogodnej atmosferze, która jest wyczuwalna podczas każdego z występów. Mieliśmy okazję pojawić się na finałowym koncercie eliminacyjnym w Krakowie, podczas którego działo się wiele. 

 

Zacznijmy od wyjątkowo klimatycznego miejsca – klubu Alchemia, który stał się główną miejscówką festiwalu. W podziemiach klubu muzycy zaprezentowali kawałek swojej muzyki o różnorodnym charakterze.

 

Tego dnia wystąpiło sześć niezwykle charyzmatycznych i różnorodnych kapel: Backstage Pass, DPS (Daj Pan Spokój), NO PROGRESS, Shadowscapes, Venture oraz Synthetic Blast. Publiczność była świadkiem niezwykłej uczty dźwiękowej z pogranicza różnych gatunków: od rocka alternatywnego, po punk-rock i metal. Poziom był na prawdę wyrównany, co było równoznaczne z fantastyczną zabawą.

Zdjęcia


Mat

1273 artykuły 1 komentarz
Ukończył szkołę muzyczna I Stopnia w klasie tuby. Częste występy publiczne oraz współpraca w orkiestrach dętych pogłębiły w nim chęć kształcenia się w kierunku muzycznym. W 2013 roku rozpoczął studia na kierunku muzykologii w Krakowie. W…
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
xyz
xyz 10 stycznia 2017, 18:45
Z wczesniejszych dni tez beda relacje ??
xyz
xyz 10 stycznia 2017, 20:17
z każdego dnia jakbybyły fotki było by fajnie ;)
Anonymous
Anonymous 10 stycznia 2017, 20:29
W tekście jest błąd. Niestety SUPERNOVA nie dotarli a zespół Venture jest zażenowany poziomem redakcyjnym. xD
przysłano: 10 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca