Muzyka

Patrick the Pan jest drogim chamem

Patrick the Pan opublikował pochodzący z nadchodzącej, niezatytułowanej jeszcze płyty utwór "Cham". Dokładnie zaprezentował jego wersję live.
- Swędziało mnie żeby napisać taki numer już od dawna - wyjaśnia artysta. - A wynika to z tego, że pomimo całego tego smutku w pieśniach, wzruszeń i innych Lewiw jestem dosyć luźnym gościem, lubującym się w mocno obrzydliwych żartach i tekstach, biesiadach do rana i czasem serio bywam srogim chamem. Ta, swoista emocjonalno-osobowościowa bipolarność, która nie uważam, żeby była czymś wyjątkowym (znam pierdyliard takich ludzi) czasem jednak niektórych w moich kręgach dziwiła i dziwi. To piosenka dla nich - dla wszystkich, który kiedykolwiek powiedzieli zdanie a la: "Nie wierzę, że ten żart powiedział ten sam człowiek, który śpiewa te smutne piosenki ze sceny".

Nagrania można posłuchać pod tym adresem. Na studyjną wersję trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Całego albumu należy spodziewać się w tym roku. Już wcześniej muzyk wyjawił, że praktycznie cała płyta będzie po polsku.

Pod pseudonimem Patrick The Pan ukrywa się Piotr Madej, wokalista, gitarzysta i pianista, twórca muzyki alternatywnej. Na koncie ma dwa albumy "Something of an End" (2014) i "...niczym jak liśćmi" (2014).Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca