Muzyka

Rag N Bone Man z nową piosenką

Twórca przeboju "Human", Rag N' Bone Man, zaprezentował nowy utwór promujący jego nadchodzący album.
Kawałek nosi tytuł "Skin" i wyróżnia się podniosłym, wzbogaconym chórkami refrenem. Nagrania, którego siłą jest przede wszystkim głos wokalisty, można posłuchać tutaj.

Longplay zatytułowany tak jak jego przebój, czyli "Human", ukaże się 10 lutego 2017 roku. Nad materiałem artysty pracował m.in. Mark Crew, odpowiedzialny za pierwszy krążek grupy Bastille. Zestaw ukaże się w wersji cyfrowej (pobierz m.in. z iTunes) a także na płycie CD i winylu w wersji standard (12 utworów) i deluxe (19 utworów).

Niedługo po premierze Rag'n'Bone Man przyjedzie do Warszawy i 2 kwietnia wystąpi z jedynym koncertem w Polsce w klubie Proxima. Bilety na to wydarzenie pojawią się w sprzedaży w najbliższy piątek 9 grudnia.

Oto tracklista wersji standard "Human":
"Human"
"Innocent Man"
"Skin"
"Bitter End"
"Be The Man"
"Love You Any Less"
"Odetta"
"Grace"
"Ego"
"Arrow"
"As You Are"
"Die Easy"

Deluxe:
"The Fire"
"Fade To Nothing"
"Life In Her Yet"
"Your Way or the Rope"
"Lay My Body Down"
"Wolves"
"Healed"

Rory Graham, jak naprawdę nazywa się muzyk, zaczynał jako 15-letni raper w rodzinnym Uckfield by 4 lata później, zachęcony przez ojca, zaczął śpiewać w klubach bluesowych. Miłość do bluesa i rapu udało mu się pogodzić kiedy dołączył do hiphopowego składu The Rum Committee z Brighton, regularnie koncertującego także w Brixton w Londynie. Trzy wydane EP-ki ("Bluestown", Wolves" i "Disfigured") przysporzyły mu całkiem dużą grupę fanów już na początku światowej kariery. Muzyk jest laureatem BRITs Critics' Choice Award.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca