Muzyka

Lorein: posłuchaj fragmentów albumu „Złamania” przed premierą!

Pierwszy singiel zapowiadający nowe wydawnictwo Lorein, utwór „Fale”, ukazał się w grudniu ubiegłego roku i podbił serca słuchaczy. Na tydzień przed premierą albumu „Złamania” zespół zaprezentował promomix  płyty.

 

Tak o nowym wydawnictwie opowiada Łukasz Lańczyk, wokalista zespołu: „Na początku pracy nad albumem czuliśmy, że walimy głową w mur. Wiedzieliśmy, że są fani, którzy na naszą nową płytę czekają, ale mieliśmy też świadomość, że jest ich zbyt mało, by nasz ówczesny wydawca podchodził do tematu priorytetowo. Nam zależało na nagraniu albumu, graniu regularnych koncertów… I wtedy z pomocą przyszli Fani. Zorganizowaliśmy projekt crowdfundingowy, dzięki któremu udało nam się zebrać środki umożliwiające nagranie krążka. Zmieniliśmy wydawcę, sposób pracy nad albumem: powstała muzyka, do której musiałem napisać teksty, czyli odwrotnie niż na poprzednich płytach. Nawiązaliśmy współpracę z Tomkiem Zalewskim, który odpowiada za realizację albumów zespołu Coma, dzięki czemu „Złamania” mają nieco brudniejsze brzmienie. Oczywiście nie zabraknie melodyjnych ballad, ale myślę, że udało nam się przemycić też rockandrollowego ducha w wydaniu Lorein.”

Album składający się z 11 utworów na sklepowe półki trafi w piątek 3 lutego. Na początku marca wystartuje dwumiesięczna trasa koncertowa, promująca wydawnictwo.

 

Klip LOREIN  „FALE”: 

 

 

Lista utworów:

1. Fale

2. Dźwięki Rozstania

3. Na głos niewypowiedziane

4. Złamania

5. Ładny

6. 5 x 5

7. Liście

8. Alarmy

9. Kilka słów, kilka dni

10. Falconer

11. Wisła

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca