Muzyka

Nowe miłostki Darii Zawiałow

Daria Zawiałow, na której debiutancka płytę czeka spora grupa fanów, opublikował nową piosenkę.
Nagranie nosi tytuł "Miłostki". Fragment utworu pojawił się już wcześniej w serialu "Przyjaciółki". Teraz pod tym adresem można posłuchać całej kompozycji.

To jedna z piosenek, które pojawią się na płycie "A kysz!". Longplay ukaże się 3 marca.

Singlami promującymi wydawnictwo są znane już "Malinowy Chruśniak" (do obejrzenia tutaj) i "Kundel Bury" (tutaj). Oba teledyski cieszą się dużą popularnością polskich internautów (łącznie ponad 2 miliony wyświetleń).

Oto tracklista:
"Malinowy Chruśniak"
"Kundel Bury"
"Skupienie"
"Miłostki"
"Lwy"
"Chameleon"
"Nie Wiem Gdzie Jestem"
"Król Lul"
"Pistolet"
"Noce Ukryte"
"Niemoc"

- Płyta jest kulminacją wszystkiego, co zbierało się we mnie od dłuższego czasu - opowiada artystka. - Przez kilka lat ja i mój przyjaciel, a także producent albumu, Michał Kush, docieraliśmy się muzycznie, aż złapaliśmy falę, która poniosła nas do tworzenia tego, co zaczęło zaskakiwać i cieszyć. Utwory są zróżnicowane, a jednak spójne. Są momenty radości, zawadiackiej figlarności, a nawet lamentu, rozpaczy czy manifestu. Nie wszystkie teksty, które napisałam, mówią o mnie. Czasami opowiadam historię. Charakteru całości dodają gitary nagrane przez współkompozytora Piotrka "Rubensa" Rubika i muszę przyznać, że często inspirowało mnie ich brzmienie. Płyta jest więc i elektroniczna i gitarowa. Ostra i chłodna. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu kąt dla siebie.

Spore wrażenie robią śmiałe, ambitne, pełne poetyckich wersów teksty Darii. Sama Zawiałow twierdzi, że śpiewa dla siebie, narzeczonego i bliskich.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca