Muzyka

Zanurz się w wirtualną rzeczywistość Samphy

Sampha opublikował teledysk do najnowszego singla "No One Knows Me (Like The Piano)".
Klip został wyreżyserowany przez Jamiego-Jamesa Medinę, a razem z Samphą występuje w nim modelka i aktywistka Adwoa Aboah. Teledysk ukazuje się w dwóch różnych formatach. Oprócz tradycyjnego teledysku, widzowie mogą zanurzyć się także w wersję wirtualnej rzeczywistości, będącej owocem kreatywnej i technologicznej współpracy Samphy i serwisu YouTube.

Aby doświadczyć wirtualnej rzeczywistości "No One Knows Me (Like The Piano)", należy kliknąć tutaj.

Teledysk w klasycznej postaci znajduje się pod tym adresem.

Numer jest hołdem dla fortepianu, który znalazł się w rodzinnym domu Samphy w południowym Londynie, gdy miał trzy lata. Skomponował na nim wiele utworów, które trafiły na jego oczekiwany debiut, album "Process".

Wyprodukowany przez Samphę i Rodaidha McDonalda longplay ukaże się 3 lutego.

Jako jeden z najbardziej tajemniczych młodych artystów brytyjskich, Sampha użyczał swojego talentu, jako wokalista, producent i kompozytor na wielu wydawnictwach. Zarówno artystów brytyjskich, wśród których byli SBTRKT, FKA twigs, Lil Silva i Jessie Ware, jak i światowe gwiazdy: Drake, Beyonce, Kanye West, Frank Ocean, a ostatnio na płycie "A Seat At The Table" Solange.

Rok 2017 zapowiada się dla Samphy pracowicie. Między innymi będzie go można zobaczyć podczas festiwali Coachella, Primavera Sound i NOS Primavera, a już w lutym, od serii koncertów po Stanach Zjednoczonych, rozpocznie się jego trasa, w ramach której, 19 marca, pojawi się w warszawskim klubie Proxima.źródło: megafon.pl
przysłano: 1 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca