Muzyka

Nowa płyta Depeche Mode i niespodzianka dla polskich fanów

Na ten dzień fani Depeche Mode czekali od dłuższego czasu. Znamy datę premiery nowego albumu formacji. Longplay "Spirit" ukaże się 17 marca.
"Spirit" to efekt początku współpracy Depeche Mode z producentem Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco (odpowiedzialnym za płyty m.in. Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys).

Zestaw promować będzie singel "Where's The Revolution", udostępniony we fragmencie podczas ubiegłorocznej konferencji prasowej zespołu w Mediolanie. Całą piosenkę poznamy 3 lutego.

Album zbiera znakomite noty od tych, którzy mieli okazję się z nim zapoznać - magazyn Q" uznał go za "jeden z najmocniej naładowanych energią albumów Depeche Mode od lat".

Polskich fanów Depeche Mode Sony Music Poland i Empik zapraszają 16 marca na specjalna imprezę w warszawskim barze Studio, gdzie jako pierwsi w Polsce będą oni mogli nabyć płytę "Spirit" wraz dostępnym tylko tej nocy unikatowym zestawem gadżetów. Na ten wieczór organizatorzy planują dodatkowo szereg atrakcji, o których szczegółowo poinformują już wkrótce.

W ramach promocji dzieła Depeche Mode ruszą w trasę koncertową. Do Polski trio dotrze 21 lipca i zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Depeche Mode to jeden z najbardziej wpływowych i popularnych zespołów na świecie, mający na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i występy przed około 30 milionami fanów.

Poprzednie 13 albumów studyjnych DM dotarło to Top 10 list sprzedaży w ponad 20 krajach, w tym Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ostatni - "Delta Machine" - zadebiutował na szczycie oficjalnych list sprzedaży w 12 krajach, także w Polsce, gdzie był najlepiej sprzedającą się zagraniczną płytą roku 2013.

Jesienią 2016 roku do sprzedaży trafiła antologia "Video Singles Collection" - 3 płyty DVD z ponad czterema godzinami teledysków zespołu, po raz pierwszy zebranych razem na jednym wydawnictwie.

źródło: megafon.pl
przysłano: 1 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca