Muzyka

Bloodbound na dwóch koncertach w Polsce

28 marca w gdańskim klubie B90 oraz dzień później, 29 marca, w warszawskim Pogłosie wystąpi szwedzka ekipa Bloodbound, której towarzyszyć będzie nasz rodzimy Crystal Viper.
Obydwie kapele będą promować swoje najnowsze krążki. Premierę albumów "War Of Dragons" Bloodbound i "Queen Of The Withces" Crystal Viper zaplanowano na luty 2017 roku. Całość koncertowego składu "Dragons & Witches Tour" uzupełnia Thobbe Englund występujący przez cztery lata jako gitarzysta Sabaton. Tym razem przyjedzie do Polski promować swój solowy materiał.

Bloodbound powstał w 2004 roku. Muzycznie Szwedzi ukierunkowali się w stronę dynamicznego, melodyjnego heavy/power metalu. Muzyka posłużyła im za tło do opowieści w stylu mrocznego fantasy, które snują do dziś. Bloodbound to ludzie pracowici, to też mają na koncie aż siedem płyt studyjnych i jedną koncertową. Żeby uściślić, gdy będziecie to czytać, siódma płyta, "War Of Dragons", będzie dopiero rozsyłana do sklepów (premiera 24 lutego 2017), ale już można się zachwycać jej zwiastunem w postaci kawałka "Battle In The Sky", do którego metalowcy nakręcili teledysk. Wideo można znaleźć na YouTube. https://www.youtube.com/watch?v=jtQ-f-vFz0c

Bilety: 40 zł - przedsprzedaż, 50 zł - w dniu koncertu.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca