Muzyka

The Animals z przyjaciółmi i Wishbone Ash na Festiwalu Wspomnień w Toruniu

Legendy brytyjskiego rocka, The Animals & Friends i Wishbone Ash, oraz największe gwiazdy polskiego big-beatu Czerwone Gitary, Skaldowie, No To Co i Trubadurzy wystąpią na nowej muzycznej imprezie w Toruniu. Festiwal Wspomnień odbędzie się w dniach 25 i 26 marca 2017 roku.
Festiwal Wspomnień przyjmie formę dwóch niezwykłych wieczorów - należącego do gwiazd polskiego big-beatu (sobota, 25 marca 2017 roku) i legend brytyjskiego rocka (niedziela, 26 marca 2017 roku). Każdy z artystów wystąpi z wiązanką swoich największych przebojów, po czym zostanie zaproszony do rozmowy utrzymanej w konwencji scenicznego talk-show. Nie zabraknie muzycznych wspomnień z lat 60. i 70., ciekawych anegdot i nieopowiadanych wcześniej historii.

W rolę prowadzących wcielą się członkowie lubianego kabaretu Elita oraz uznany i ceniony prezenter radiowej Trójki, autor audycji "Bielszy odcień bluesa" Jan Chojnacki.

Bilety w cenie 60 zł na każdy dzień lub karnety w cenie 100 zł na oba festiwalowe dni są dostępne w serwisie Bilety24.pl oraz - wkrótce -w kasie CKK Jordanki (al. Solidarności 1-3):

Dzień 1: gwiazdy polskiego big-beatu (Czerwone Gitary, Skaldowie, No To Co, Trubadurzy)
Dzień 2: brytyjska inwazja - legendy brytyjskiego rocka (The Animals & Friends, Wishbone Ash)
Karnet na wszystkie dni festiwalu (20% taniej)

Więcej o festiwalu na tej stronie.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca