Muzyka

N Sync wrócą w tym roku

Boysband 'N Sync, w którym karierę zaczynał Justin Tumberlake, ma się reaktywować w tym roku, choć raczej tylko na chwilę.
W 2002 roku zespół zapowiedział, że robi sobie przerwę. Pięć lat później Lance Bass ogłosił, że grupa się rozpadła. Fanie nie doczekali się od tej pory żadnych nowych nagrań. Muzycy wystąpili razem podczas MTV Video Music Awards w 2013 roku a także dali kilka koncertów z okazji 40. urodzin JC Chaseza.

Teraz, także Bass, zapowiedział, że wokaliści znów mają połączyć siły, gdy w tym roku odsłaniana będzie gwiazda formacja na Hollywood Walk of Fame. - Coś szykujemy - przekonuje Lance. - Nie wiem, czy mogę coś ogłaszać.

- Będzie winylowa edycja naszego bożonarodzeniowego albumu z okazji jego 20-lecia - dodał jednak. - Gdy będą odsłaniać naszą gwiazdę, pojawimy się w komplecie. Musimy tylko ustalić datę, a niestety jesteśmy beznadziejni w planowaniu.

O nowej muzyce na razie nic nie wiadomo.

Grupa 'N Sync działała w latach 1995 - 2002. Na ich dyskografię składają się płyty "NSYNC" (1997), "No Strings Attached" (2000) i "Celebrity" (2001). Ich największe przeboje to "I Want You Back", "Bye Bye Bye" czy "It's Gonna Be Me".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca