PJ Harvey na OFF Festivalu

PJ Harvey wraca do Polski i zagra na kolejnym festiwalu. Tym razem Angielka pojawi się na katowickim OFF-ie. Gwiazda wystąpi 2. dnia imprezy.
PJ Harvey to królowa brytyjskiej muzyki alternatywnej, obecna na scenie od ponad 20 lat. Na żywo promować będzie longplay, "The Hope Six Demolition Project", który ukazał się 15 kwietnia 2016 roku.

Udział w OFF Festivalu potwierdzili ponadto Talib Kweli, Kwadrofonik i Artur Rojek, Helado Negro, group A. - Artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu wszystko dzieli, ale łączy odwaga i konsekwencja w realizowaniu najśmielszych wizji - piszą organizatorzy.

W Katowicach - co już wiemy od pewnego czasu - zagrają ponadto Anna Von Hausswolff, Beak>, Shellac, Carla Bozulich, Daniel Johnston, Jessy Lanza, Silver Apples, Wolves In The Throne Room, The Black Madonna, Circuit des Yeux, Kikagaku Moyo, Moor Mother, Siksa, Silver Apples czy Swans.

Karnet trzydniowy 2017 na wszystkie koncerty - od 4 do 6 sierpnia 2017 w Dolinie Trzech Stawów (bez pola namiotowego) kosztuje 270 zł.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło