Muzyka

Kolejna piosenka Michelle Branch

Michelle Branch zaprezentowała kolejny utwór z nadchodzącego albumu "Hopeless Romantic".
Po nagraniu tytułowym fani mają okazję poznać kawałek "Best You Ever". Zainteresowani powinni być nie tylko sympatycy wokalistki, ale także zespołu The Black Keys. Patrick Carney, członek formacji, a prywatnie chłopak Branch, jest współproducentem materiału a także udzielał się na perkusji. Pop-rockowego numeru o brudnym brzmieniu można posłuchać na tej stronie.

Premiera pierwszego od 14 lat krążka Amerykanki została wyznaczona na 7 kwietnia. Jak zapewnia artystka, ma to być wyluzowana, rockandrollowa płyta.

Longplay zainspirowany jest zarówno rozwodem wokalistki z Teddym Landau oraz jej nowym związkiem z perkusistą The Black Keys, Patrickiem Carneyem.

- Wiele z tych piosenek jest o złamanym sercu, ale nie o tym, że to koniec świata - wyjaśnia Branch. - To numery o zamykaniu pewnego rozdziału i przechodzeniu do kolejnego, ze świadomością, że wszystko będzie OK. To mój pierwszy naprawdę autobiograficzny album.

Wokalistka zadebiutowała w 2000 roku zestawem "Broken Bracelet". Sukces przyniosła jej druga płyta "The Spirit Room" (2001), która w USA pokryła się podwójną platyną. Nieco gorszy, tylko platynowy status, osiągnął jej kolejny i na razie ostatni longplay, "Hotel Paper" (2003).

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca