Muzyka

Thom Yorke i Jonny Greenwood remiksują dla świata mody

Filary grupy Radiohead, Thom Yorke i Jonny Greenwood, postanowili zremiksować kilka piosenek zespołu. Remiksy wykorzystane zostaną podczas Paris Fashion Week.
W sieci zamieszczono 16-minutowy klip, na którym Thom i Jonny zabawiają się z piosenkami "Bloom", "Glass Eyes", "Spectre", "Motion Picture Soundtrack" i "Everything In Its Right Place". Całość otrzymała tytuł "Bloom (Creatures Mix For Jun Takahashi)". Nazwisko w nawiasie jest znaczące. Należy do czołowego japońskiego kreatora mody. Remiks ma służyć za podkład najnowszej kolekcji Azjaty.

Remiksu można posłuchać na tej stronie.

Thom Yorke w przeszłości już parokrotnie współpracował z Junem Takahashim. Służył mu nawet jako model przy kolekcji "Undercover".

Zespół Radiohead ma w planach na 2017 rok europejską trasę, w ramach której wystąpi na Open'erze. Anglicy zagrają w Gdyni 28 czerwca.

Radiohead to jedna z bardziej wpływowych rockowo-alternatywnych formacji ostatnich lat. Zespół chętnie wzbogaca swe brzmienie i eksperymentuje. Za kluczowe dzieła w ich dorobku uważa się "OK Computer" (1997) i "Kid A" (2000), obydwa wyróżnione Grammy. Płyty Anglików rozeszły się w nakładzie 30 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay kwintetu to "A Moon Shaped Pool" z maja 2016 roku.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca