Juwenaliowy Konkurs Rapowy - Klub Żaczek!

 

Zapraszamy wszystkich raperów oraz składy do udziału w konkursie na support podczas tegorocznego Juwenaliowego Koncertu Rapowego! Zwycięzcy wystąpią na dużej, plenerowej scenie pod Klubem Żaczek 11 maja, podczas Juwenaliów Krakowskich 2017, dzieląc scenę m.in. Miuoshem oraz Te-trisem

Regulamin Konkursu
„JUWENALIOWY KONKURS RAPOWY”

Zasady ogólne:
1. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak”.
 
2. Do konkursu może przystąpić solista lub zespół grający muzykę autorską.
3. Etapy konkursu:

  • Zgłoszenie mailowe na adres: zaczekkrakow@gmail.com . Zgłoszenie powinno zawierać: krótki opis zespołu oraz próbkę twórczości (w formacie mp3/wav/mp4/wma lub linka do plików na dowolnym darmowym serwerze). 
    w tytule prosimy wpisać: JUWENALIOWY KONKURS RAPOWY i nazwę składu. Termin zgłoszeń upływa 22 marca o godzinie 23:59

  • Ankieta na facebooku - Wszyscy zgłoszeni będą brać udział w ankiecie na facebooku, z której poprzez głosowanie użytkowników facebooka zostanie wyłonionych 6 najlepszych składów/raperów, którzy będą brać udział w głównym konkursie na juwenaliowy support 2 kwietnia w klubie Żaczek. W ankiecie mogą głosować tylko osoby biorące udział w wydarzeniu. Ankieta trwa do 27.03 do godzinie 23:59

  • Finał konkursu juwenaliowego – 6 najlepszych składów wyłonionych w ankiecie będzie walczyć na scenie klubu studenckiego Żaczek 2 kwietnia o zagranie supportu na Juwenaliowym Koncercie Rapowym dzieląc scenę m.in. z Miuoshem oraz Te-trisem

4. Kryteria oceny:

  • Ankieta - 6 składów o największej liczbie głosów przejdzie do Finałowego konkursu Juwenaliowego

  • Finałowy Konkurs Juwenaliowy – będą liczyć się 3 głosy : jury, w skład którego wchodzą 2 osoby odpowiedzialne za organizację tegorocznych Juwenaliów Krakowskich oraz 3 głos- głos publiczności.
     

Postanowienia końcowe:

Udział w Eliminacjach Juwenaliowych dla uczestników jest bezpłatny. Zespoły występują nieodpłatnie, przyjeżdżają na koszt własny. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie straty poniesione przez uczestników podczas konkursu.

 

Zespoły/składy biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na nieodpłatny występ podczas Juwenaliowego Koncertu Rapowego 11 maja 2017.
 

Przesłanie zgłoszeń do udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Zgłoszenia przesłane po wyznaczonym terminie są nieważne. 
 

Organizator zastrzega sobie prawo do udostępniania materiałów artystycznych na stronie wydarzenia FB oraz fanpage’ach FB. Organizator rozstrzyga wszelkie kwestie sporne związane z Konkursem i zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło