Muzyka

Gwiazda "Skazanych" w teledysku Noviki

Novika, którą właśnie pracuje nad nową płytą, zaprezentowała nową piosenkę i towarzyszący jej klip z udziałem polskiej aktorki Marianny Zydek.
Utwór nosi tytuł "Lekko". Muzykę skomponował Adam Brass, a współautorem tekstu jest Marcin Staniszewski (Beneficjenci Splendoru). Piosenka zapowiada nowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Klimat utworu opowiadającego o potrzebie całkowitego wyzwolenia i ucieczki od rutyny.

- Oto jest! Moja nowa piosenka i teledysk zrealizowany w ramach projektu T-Mobile Electronic Beats - cieszy się artystka. - Reżyseria Martin Rath i wspaniała Marianna Zydek w roli głównej.

Z efektem można zapoznać się tutaj.

Novika to polska piosenkarka, DJ-ka, autorka muzyki i tekstów oraz dziennikarka radiowa. Na koncie ma udział w nagraniach Smolika czy Fisza, album zespołu Futro, zbiór duetów pod tytułem "Feat. Novika" oraz trzy solowe płyty. Ostatnia z nich to "Heart Times" z 2013 roku. Dwukrotnie została nagrodzona Fryderykiem. Występowała na najważniejszych festiwalach w Polsce (Open'er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka) i zagranicą (The Great Escape, Waves Wienna, Wilsonic Festival). Regularnie występuje również w klubach w całym kraju dzieląc scenę z Mr. Leksem. Od lat na antenach różnych rozgłośni prezentuje własną selekcje najświeższych elektronicznych brzmień (aktualnie "Leniwe - Serwuje Novika" w Czwórce).

Marianna Zydek znana jest z serialu "Skazane" czy filmu "Panie Dulskie". Ostatnio wystąpiła w czekającym na premierę obrazie Filipa Bajona "Kamerdyner" u boku Sebastiana Fabijańskiego czy Borysa Szyca.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca